Handy; Sektörde ki konumuna 1981 yılında Sultançiftliği’nde ki Atölyesinde Lastik Eldiven imalatı ile başlamıştır. Kısa zaman içerisinde sektörde hızla ilerleme kaydeden Handy, 1990 yılında Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde 20.000 m2 arazi üzerine 11.000 m2 kapalı alanda fabrikasını kurmuştur.

Ev İşleri, İş & Sanayi grubu ve İş Güvenliği Ekipmanları olmak üzere üç ana kalemde sektörün önemli bir oyuncusu haline gelen Handy ilerleyen zamanlarda Tutkal, Para Lastiği ve Balon gibi diğer ürünlerin imalatına kendi bünyesinde başlamıştır.

Çeyrek asrı aşkın süre boyunca yerli imalatını sürdüren firmamız, yurtiçinde ki üretimine ek olarak Çin, Malezya ve Hindistan’da ki iş ortaklarından Handy Marka ürünleri kendi kalite anlayışına ve Avrupa standartlarına uygun olarak Türkiye’ye ithalatını ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz müşterileri ile olan ilişkilerini aile sıcaklığı içerisinde yürütmekte olup, onlara en kaliteli ve en hızlı hizmeti uzun yıllar boyunca sürdürmenin vermiş olduğu istikrar ile sektörde ki konumunu korumaktadır.

Pin It

Bize Ulaşın

Email     : info@handyeldiven.com.tr

Telefon : +90 212 643 98 28

Fax         : +90 212 643 79 10

Adres    : Osmangazi Mah. 3123. Sk. No:3/3

 

Alters und Behindertengerechter Badumbau Badezimmer Dekoration Badezimmer für ältere Menschen Badezimmer für ältere und körperbehinderte Menschen Badumbau Behindertengerecht barrierefrei gestaltetes Badezimmer Barrierefreies Bad Behindertengerechter Ebenerdigen Dusche Komplettsanierung Pflege & Barrierefreiheit Pflegegrad erhalten Sie 4.000 € Zuschuss Pflegekasse Toiletten Dekoration
George karelias satin al Marlboro double fusion satin al Marlboro touch aqua satin al Djarum black satin al Captain black dark crema sigara satin al Toscanello limoncello puro satin al Puro satin al Tutun satin al