Kaliteyi Seçin

Neden Handy Eldiven

 • Kalite

  Handy Eldiven olarak amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak kalitede ve uluslararası standartlara uygun olarak ürünler sunmaktır.

  inşaat eldiveni, iş eldiveni, iş güvenliği eldiveni, iş güvenliği malzemeleri, kesilmez eldiven, lastik eldiven, muayene eldiveni, nitril eldiven, plastik eldiven, pu eldiven.

  Temel ürün kategorilerimizdir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Handy Eldiven olarak ;

  • Müşterilerimizin beklentilerine ve şikayetlerine en hızlı şekilde geri dönüş yapacağımızı,
  • Müşterilerimizin beklenti ve şikayetlerini bize kolaylıkla iletebilecekleri imkanları sunacağımızı
  • Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin doğruluğunu ve sürekliliğini sağlayacağımızı taahhüt ederiz!
 • Uygun Fiyat

  Handy Eldiven olarak ;

  • Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz bütün ürünlerimizin sürekliliğini ve her zaman en uygun fiyatlarla sunacağımızı
  • Fiyat ve kalite politikamızın müşterilerimizi rekabetçi piyasa koşullarına karşı güçlü ve istikrarlı bi şekilde koruyacağını taahhüt ederiz!
 • 1

Ürün Çeşitlerimiz

Nitril Eldiven

Nitril eldivenlerin günümüzdeki genel kullanım amacı genellikle inşaat, taşıma, montaj, yükleme, ağır sanayi, peyzaj, tamirat gibi iş kollarında ellerin zarar görmesini önlemektir. Bu tür işlerde yaralanma riskini en aza indirmek için ve ellerin zarar görmesini engellemek için nitril eldiven kullanılır. Nitril eldiven adını sentetik olarak üretilmiş bir kauçuk türü olan nitril kelimesinden alır. Tüm ürün modellerimiz %100 hipoalerjeniktir; yani alerjik reaksiyona neden olma olasılığının daha düşük olmasıdır. Nitril eldivenlerin diğer özellikleri ise delinmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı malzemeden yapılmış olmasıdır. Ayrıca dokulu yüzeyi sayesinde rahat bir tutuş ortamı oluşturur.

Nitril eldiven modellerimizi agresif kimyasallar karşısında güvenle kullanabilmeniz için özel olarak dokunmuştur. Cildinize temas etmesini önleyen nitril malzemesi size güvenilir bir ortam oluşturcaktır. Nitril uzun süreli kullanımda rahatlatıcı bir belleğe sahiptir. Nitril eldivenler toz içermez, yaraların veya laboratuvar örneklerinin kontaminasyonu olasılığı yoktur, ayrıca vakaların neredeyse % 100'ünde bulunan toz, birçok kadının özenle mücadele ettiği kuru cilde neden olur.

Nitril eldiven modellerini petrol vb gibi bir çok ağır işlemlerde rahatça kullanabilmeniz için renk modelleri ve nitril çeşitleri birden fazla olarak tasarlanmıştır. İşinize en uygun nitril eldiven modelini bulmak için ürün listemizi inceleyebilirsiniz.

Ürün Modellerimizi Görmek İçin Tıklayın.

 

 

 

Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.

Bize Ulaşın

Email : info@handyeldiven.com.tr

Telefon : +90 212 643 98 28

Fax : +90 212 643 79 10

Adres : Mehmet Nezih Özmen Mah. Fatih Cad. Zafer Sk. No:5 Kat:3